Par Mums

Vegantatoe ir zinātnē balstīts zīmols, kas specializējas vegānu konditorejas izstrādājumu ražošanā. Mūsu stāsts sākās 2020.gadā ar aizrautīgu ideju par kartupeli kā aizstājproduktu piena produktiem. Ideja pārauga vērienīgā projektā, kā rezultātā ir tapušas unikālas, inovatīvas un zinātniski pamatotas tortes, kas nesatur dzīvnieku izcelsmes izejvielas un ir ar zemu tauku saturu.

Vīzija – būt par vadošo vegānisko saldumu ražotāju Baltijā.

Mūsu vērtības

Vide un ilgtspēja

Produktu ražošanā izvēlamies tikai dabīgas, vietējās izcelsmes izejvielas, jo uzskatām, ka Latvijas daba mums sniedz visu nepieciešamo. Kartupeļi Latvijā atrodami gandrīz katrā dārzā, to pielietojums ir ļoti plašs, un pat viskaprīzākais gardēdis atradīs veidu, kā kartupeli pagatavot atbilstoši savām vajadzībām. Mēs esam atklājuši jaunu un inovatīvu potenciālu šķietami tradicionālajam kultūraugam, kas labprāt aug Latvijas klimatiskajos apstākļos un ir pazīstams visā pasaulē.
 

Veselība

Laikā, kad arvien biežāk veselības problēmas saista ar to, ko ēdam, būtiski pieaug pieprasījums pēc konditorejas izstrādājumiem ar zemu tauku saturu, kas nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus, un arī ar mazalerģiskām sastāvdaļām. Vegantatoe rūpējas par to, lai lielveikalā ikvienam būtu pieejams kvalitatīvs un veselīgs produkts, alternatīva klasiskajiem konditorejas izstrādājumiem, kas gatavoti no dzīvnieku izcelsmes produktiem.
 

Inovācijas

Inovācija ir 21.gadsimta dzinējspēks un galvenais nosacījums attīstībai. Vēlamies radīt augstas kvalitātes produktus no jau zināma, plaši pazīstama kultūrauga – kartupeļa.

Misija - mainīt ierasto, radīt inovācijas un tiekties uz izcilību.